головнакаталогкошикобранекабінет
/Ззр/Гербіциди/Гербіциди післясходові

Післясходові гербіциди для захисту рослин

Гербіциди грунтовіГербіциди післясходовіГербіциди суцільної дії
Підкатегорія
Фільтр
Ціна
Всього 576 товарів
Передзвоніть мені
ViberTelegram0 800 75 07 07

Післясходові гербіциди: надійний захист рослин від широкого спектру бур’янів

Агрохімічні технології розвиваються настільки динамічно, що кожен агросезон вже традиційно починається із внесення у ґрунт досходових гербіцидів і супроводжується застосуванням післясходових. Без цих препаратів сьогодні неможливо обійтись ні в промисловому рослинництві, ні в аматорському овочівництві. І навіть декоративне садівництво нерідко потерпає від всюдисущих бур’янів і вимагає радикальних захисних агроприйомів.

Без систематичного контролю шкодочинна рослинність здатна сильно заглушати культурні рослини, затінюючи і забираючи із ґрунту вологу та поживні речовини. Така нерівна конкуренція може призвести не лише до значного зниження врожаю, а й до в’янення та повної гибелі культурної рослини. Попередити подібні наслідки різної складності допомагає післясходовий гербіцид — незамінна річ під час вирощування більшості сільськогосподарських культур. 

Що таке гербіцид післясходовий і які його переваги

Отже, післясходовий гербіцид — це хімічний препарат для захисту вегетуючих культурних рослин від різних видів бур’яну. Так, гербіцид післясходовий бореться із засміченістю полів та присадибних ділянок на різному етапі розвитку рослин.

Правильно підібраний і застосований у відповідні строки препарат здатен протягом тривалого часу знищувати бур’яни без або з мінімальним негативним впливом на вирощувану культуру. Це обумовлено діючою речовиною післясходових гербіцидів, яка не шкодить культурним рослинам, — препарати настільки швидко розкладаються на неактивні елементи, що просто не встигають досягти кореневої системи і проникнути у тканини культурних рослин.  При цьому на бур’яни страхові гербіциди діють блискавично, призводячи до руйнівних порушень обміну речовин, що викликає повне відмирання рослин-«шкідників».

Крім високої ефективності та швидкої дії, післясходові гербіциди мають ще декілька важливих переваг:

  • пролонгована дія;

  • можливість застосування у бакових сумішах;

  • відносно невелика вартість;

  • нівелювання необхідності проводити механічне прополювання;

  • стійкість до несприятливих погодних умов;

  • здатність знищувати конкретні види бур’янів, які ростуть на визначеній ділянці.

Які бувають види післясходових гербіцидів

За спектром дії гербіциди поділяються на:

  • суцільної дії — знищують всі види рослин, в тому числі й культурні;

  • вибіркової дії — призначені для боротьби з певними видами бур'яну.

З огляду на це, для захисту вегетуючих посівів доцільно використовувати саме гербіциди вибіркової дії. Найбільшу ефективність вони демонструють у боротьбі проти однорічних видів бур’янів.

Щоб позбавитись шкодочинної засміченості полів, у промисловому рослинництві застосовують гербіциди для певних груп культурних рослин, які умовно поділяють на:

  1. зернові — до даної групи зазвичай належить післясходовий гербіцид для пшениці, для кукурудзи, для гороху, для квасолі та для інших зернових культур;

  2. технічні — сюди відноситься післясходовий гербіцид для кормового буряка, для соняшника, для сої та інших культур цієї групи;

  3. кормові — для цієї групи найзатребуванішими вважаються післясходовий гербіцид для кормових буряків та для люцерни;

  4. баштанні — зазвичай користуються великим попитом післясходовий гербіцид для гарбузів і для кавунів;

  5. овочеві — найбільша група, яка включає багато видів овочів, для вирощування кожного з яких можна вдало підібрати препарат проти бур’янів.

Період застосування гербіцидів під час вегетації рослин

Очевидно, що терміни застосування і способи внесення гербіцидів — різні для різних культур. Так, найчастіше післясходовий гербіцид для кормового буряка та картоплі необхідно застосувати до змикання міжряддя, а от післясходовий гербіцид для часнику та післясходовий гербіцид для цибулі слід вносити у фазу 1–2 справжніх листків. Те саме стосується й бур’янознищуючих препаратів для  кукурудзи, для пшениці та для інших сільськогосподарських культур.

Зазвичай у інструкції до гербіцидів є повна інформація від виробника:

  • термін та спосіб застосування;

  • спектр дії;

  • оброблювані культури;

  • шкала резистентності бур’янів до діючої речовини.

Спосіб внесення гербіцидів по посівам

Загальноприйнятими є два способи застосування гербіцидів:

  • стрічковий;

  • суцільний.

Уже із самої назви стає зрозуміло, що для обробки полів та присадибних ділянок після появи сходів культурних рослин доцільно використовувати перший спосіб, який передбачає обробку міжрядь.

Стрічковий спосіб вважається більш економічно вигідним порівняно з суцільним розпорошенням препарату. Зазвичай це помітно, коли післясходовий гербіцид для картоплі та кукурудзи або інших стратегічних культур використовують у великих об’ємах. 

Особливості застосування післясходових гербіцидів

Як ми уже з’ясували — для кожної групи вирощуваних рослин та виду бур’янів можна підібрати ефективний гербіцид. Однак є певні культури, захисні обробки яких краще проводити ще до початку посіву насіння, застосувавши гербіциди суцільної дії.

Так, з великою обережністю потрібно застосовувати такі препарати, як післясходовий гербіцид для гречки та післясходовий гербіцид для кропу. Це пов’язано з тим, що гречка є медоносною культурою, тому недотримання рекомендованих строків може завдати шкоди комахам-запилювачам.

Що стосується кропу та інших зеленних культур, звичайно, бажано надавати перевагу механічному знищенню бур’янів. Однак цей агроприйом є нерентабельним для більшості господарств, тому у якості найкращої альтернативи застосовують гербіциди.

Декілька важливих слів й про гербіцид для гарбузів післясходовий. Хоч страхові препарати і допомагають знищити широкий ряд небажаних видів рослин, однак важливу роль у системі захисту відіграють також досходові гербіциди. Так, для гарбузів післясходовий метод обробки рослин гербіцидом є швидше допоміжним, ніж ключовим інструментом боротьби з бур’янами.

Також, перш ніж купити післясходовий гербіцид для кавунів, рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією щодо терміну застосування препарату. Оскільки, незалежно від діючої речовини, кропити бур’яни дозволяється лише до початку формування суцвіть у рослин кавуна.  

З огляду на ці причини, завжди слідуйте інструкціям, вказаним на препаратах, та обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки під час обробки рослин. І не важливо, який препарат ви використовуєте — післясходовий гербіцид для буряків чи післясходовий гербіцид по картоплі — заходи безпеки завжди є однаковими для всіх маніпуляцій із засобами захисту рослин. 

Як і який гербіцид обрати

Серед найпопулярніших засобів боротьби зі шкодочинною рослинністю можна виокремити гербіцид Оберіг післясходовий. Це селективний препарат системної дії, який використовується для знищення широкого спектру однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Оберіг характеризується високою ефективністю, завдяки чому цей препарат — чи не найкращий післясходовий гербіцид для картоплі та інших сільськогосподарських культур.

Не можна оминути увагою ще один системний післясходовий гербіцид Пріма. Цей препарат зазвичай обирають, якщо необхідно купити ефективний гербіцид для кукурудзи післясходовий. Адже його діюча речовина здатна знищувати понад 160 видів одно- та багаторічних бур’янів.

А коли потрібен післясходовий гербіцид для капусти, у більшості випадків незамінним стає післясходовий гербіцид Пантера. При дотриманні усіх рекомендацій щодо застосування цей препарат завжди дає хороші результати.

Придбати ці гербіциди, а також інші високоефективні засоби захисту рослин можна у нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію від перевірених та надійних виробників. Тож, якщо ви плануєте купити післясходовий гербіцид для картоплі чи будь-яких інших вирощуваних культур, обов’язково замовляйте препарати на нашому сайті — адже ми гарантуємо широкий асортимент та високу якість товарів за приємними цінами.