головнакаталогкошикобранекабінет
/Ззр/Деструктори/Біодеструктори

Біодеструктори рослинних решток

Біодеструктори
Всього 39 товарів
Передзвоніть мені
ViberTelegram0 800 75 07 07

Біодеструктори: швидка трансформація органічного сміття у добрива для рослин

Підвищення врожайності сільськогосподарських культур нерозривно пов'язане із поліпшенням родючості ґрунту, що вирішується внесенням на поля органічних та мінеральних добрив. Пожнивні та кореневі залишки, а також нетоварна частина рослин, правильно та своєчасно закладені у ґрунт, дозволяють в 1,5–2 рази  знизити кількість добрив, необхідних для збереження запасів гумусу у ґрунті. А для швидшої ферментації та прискореної трансформації рослинних рештків у поживні речовини доцільно використовувати спеціальні органічні препарати — біодеструктори.

Опис та характеристика

Біодеструктор — це органічний засіб, до складу якого входять різноманітні відібрані мікроорганізми та продукти їх життєдіяльності, призначені для прискорення розкладання рослинних решток, зокрема соломи і стерні, в умовах відкритого ґрунту. Біодеструктор стерні широко використовується у промисловому господарстві, оскільки має високу рентабельність та економічну вигоду. Крім цього, біологічні препарати для розкладання пожнивних та інших рослинних залишків на полі мають такі переваги:

• ефективно вирішують проблему утилізації стерні та соломи;

• покращують фітосанітарний стан ґрунту та агроценоз в цілому;

• підвищують родючість ґрунту за рахунок збагачення його корисною мікрофлорою та різноманітними поживними елементами;

• знищують широкий спектр збудників патогенних інфекцій;

• сприяють пришвидшенню процесу гуміфікації та мінералізації ґрунту;

• підвищують доступність корисних речовин і поживних елементів для рослин;

• окремі препарати здатні також виконувати фунгіцидну дію, захищаючи рослини від небезпечних грибних хвороб.

У результаті застосування біодеструкторів покращується загальний стан ґрунту, що в свою чергу сприяє підвищенню врожайності вирощуваних сільськогосподарських та інших культур.

Біодеструктор: види та особливості                                         

Усі біологічні деструктори можна умовно розділити за призначенням на чотири великі групи:

• для поліпшення фізичної і агрохімічної якості ґрунту (наприклад, біодеструктор стерні Байкал);

• для компостування та ферментації рослинних залишків на полі (наприклад, біодеструктор Доктор Робик);

• для ліквідації наслідків витоку нафти та нафтопродуктів — сорбент-біодеструктор (наприклад, біодеструктор, Дизойл-М);

• для прочистки зливних ям, вигребу і місцевої каналізаційної системи (наприклад, біодеструктор Унікал).

Звісно, для аграріїв більш цікавими і затребуваними є препарати, які відносяться до перших двох груп. Користь таких біопрепаратів значно перевищує економічні витрати на них, адже вони не лише вирішують проблему утилізації рослинних залишків, а й підвищують родючість ґрунту, оздоровлюють його та зменшують пестицидне навантаження на навколишнє середовище. Особливо ефективними вважаються біодеструктори, скомбіновані з гуматами — природними стимуляторами росту рослин, які активізують діяльність корисних ґрунтових мікроорганізмів.

Механізм дії

Як правило, біологічні препарати для прискорення розкладання рослинного «сміття» містять у своєму складі ретельно підібрані чисті культури бактерій та грибів, що здатні швидко перетворити біомасу в цінний компост, гумус або інші поживні речовини, доступні для сільськогосподарських рослин. Завдяки високій концентрації мікроорганізмів біодеструктор гуматно-калієвий чи будь-який інший різновид забезпечує ґрунт корисними бактеріями, стійкими до дефіциту вологи та перепадів температур.

Зазвичай біодеструктори застосовують після завершення збиральних робіт. Обприскування ґрунту з післяжнивними залишками проводять безпосередньо перед 1-м або 2-м дискуванням. У системі інтегрованого землеробства нерідко готують бакові суміші з додаванням азотних водорозчинних добрив. Обробку рекомендується проводити вранці або ввечері за відсутності прямих сонячних променів і вітряної погоди.  

Біодеструктор стерні: ціна, виробник, особливості застосування

Високоякісний біодеструктор стерні купити можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий асортимент не лише органічних препаратів, а й різноманітних засобів захисту рослин, насіння, добрив та інших садово-городніх товарів для вирощування високих врожаїв сільськогосподарських культур. Оформити замовлення можна на нашому сайті, обравши будь-який зручний спосіб оплати та доставки.

З біологічних деструкторів рекомендуємо обрати один чи кілька серед цих препаратів, які зарекомендували себе як одні з найефективніших на українському ринку:

  1. біодеструктор Екостерн — сприяє розкладанню рослинних залишків, покращує біологічну активність ґрунту, позитивно впливає на продуктивність культурних рослин;

  2. біодеструктор Целюлад — комплексний мікробно-ферментний засіб, призначений для пришвидшення процесу гуміфікації та мінералізації пожнивних відходів, має помірний фунгіцидний ефект;

  3. біодеструктор Добрий господар — окрім прямого призначення, яке полягає у розкладанні рослинної біомаси, знищує збудників грибних захворювань і оздоровлює ґрунт, збагачуючи його корисною мікрофлорою.

Розкладання стерні, соломи та рослинних залишків у ґрунті — це природний кругообіг поживних речовин, створений та використовуваний самою природою. Для контролю та прискорення цього процесу якраз і були створені біодеструктори — органічні засоби з доведеною ефективністю.