головнакаталогкошикобранекабінет
/Ззр/Фунгіциди/Фунгіциди локально-системні

Локально-системні фунгіциди

Інсектициди контактно-системніКонтактніФунгіциди локально-системніФунгіциди системніФунгіциди контактно-системніФунгіциди контактні
Всього 14 товарів
Передзвоніть мені
ViberTelegram0 800 75 07 07

Локально-системні фунгіциди

Грибні захворювання, які уражують культурні рослини, можуть суттєво знизити продуктивність рослин, а також погіршити якість та товарність вирощеного врожаю. Плоди, уражені паршею та моніліозом, ягоди, уражені сірою та білою гниллю, і зерно, уражене хворобами колоса,  майже нереально вигідно продати. До того ж, заражений врожай не можливо і навіть технологічно не рекомендовано закладати на зберігання, щоб не допустити розповсюдження грибних інфекцій у господарстві. Для запобігання подібним негараздам, з якими може зіткнутися кожен фермер, потрібно застосовувати локально-системні фунгіциди, спеціально розроблені для захисту рослин від небезпечних захворювань.

Призначення і механізм дії

Найбільш вразливими до грибних захворювань є наймолодші частини рослини. В їхніх тканинах постійно протікають активні обмінні процеси, адже саме на формування нових вегетативних органів рослина спрямовує поживні речовини. І поки поверхня молодих частин рослини не сформувала природній захисний шар, спорам збудників хвороби значно простіше поникнути у тканини рослин. Так, наприклад, борошниста роса уражує точку росту пагонів і молоді листки, а моніліоз —  зав’язь і плоди рослини.

Для максимально ефективного і пролонгованого захисту найбільш вразливих частин рослини застосовують локально-системні фунгіциди. Механізм дії цих препаратів полягає у абсорбції рослиною активних речовин і їх розповсюдженні з клітинним соком. При цьому діюча речовина працює локально, тобто не переноситься до інших органів рослини.

Топ 5 локально-системних фунгіцидів

• Белліс  (д.р. боскалід, 252 г/кг; піраклостробін, 128 г/кг) — препарат з  двома діючими речовинами, які мають трансламінарну локально-системну дію.  Використовується для захисту врожаю плодових кісточкових і зерняткових культур. Ефективний проти збудників парші, різних видів гнилей та хвороб, що можуть проявлятися під час зберігання плодів. Препарат рекомендовано застосовувати після цвітіння для контролю борошнистої роси і парші на яблуні і груші, а також за 2–3 тижні до збору врожаю. За рахунок подвійної дії фунгіцид максимально ефективно захищає плоди та покращує їх лежкість.

• Тельдор (д.р. фенгексамід, 500 г/кг) — препарат зареєстрований на персику, суниці садовій, черешні та винограді. Плоди цих культур характеризуються ніжними зовнішніми покривами, вразливими до ураження гнилями і грибними хворобами. Діюча речовина Тельдора створює на поверхні плодів спеціальну плівку, яка  забезпечує надійний захист від патогенів: при потраплянні збудників інфекцій на поверхню плодів або листя рослини, їх розвиток пригнічується. Терміни очікування після обробки фунгіцидом залежать від виду культури і складають для суниці — 10 днів, для персика і черешні — 20 днів від проведення обприскування до збору врожаю. Норма витрати препарату — 1,0–1,5 кг/га.

• Таліус (д.р. проквіназид, 200 г/л) — інноваційний засіб для захисту посівів зернових колосових культур від борошнистої роси. Діюча речовина препарату належить до нового класу фунгіцидів — квіназолінів, і має контактно-захисну, локально-системну та імуномоделюючу дію, що забезпечує захист культури до 6 тижнів. Норма витрати препарату — 0,15–1,25 л/га. Таліус можна застосовувати у бакових сумішах з іншими фунгіцидами та інсектицидами для забезпечення комплексного захисту посівів від хвороб та шкідників.

• Міраж (д.р. прохлораз, 450 г/л) — фунгіцид з локально-системною дією, який захищає посіви зернових колосових культур від широкого спектру хвороб: септоріоз, борошниста роса, церкоспороз та сітчаста плямистість.  Препарат може застосовуватися на всіх фазах вегетації рослин. Норма витрати фунгіциду 1 л/га. Рекомендована кількість обробок за сезон — 2.

• Курзат Р (д.р. цимоксаніл, 4,2%; оксихлорид міді, 39,75%) — фунгіцид на основі двох діючих речовин, які дозволяють захистити поверхню рослин від патогенів і локалізувати, а за систематичного використання — знищити, вогнища розвитку хвороб. Препарат рекомендований для захисту овочевих культур і картоплі від фітофторозу. Максимального ефекту можна досягти за 2–3 обробки, проведені з інтервалом 7 днів та нормою витрати препарату 2–3 кг/га.  

Особливості застосування

Локально-системні фунгіциди мають ряд особливостей використання, основна з яких — виконувати рекомендації виробників та дотримуватися норм і термінів внесення препаратів. Таким чином вдасться якнайкраще розкрити їх локально-системну дію.  

Препарати цієї групи підходять для застосування у бакових сумішах з іншими засобами захисту. Однак не бажано змішувати локально-системні фунгіциди з препаратами, які в розбавленому стані мають високу лужну реакцію. Найбільшу ефективність локально-системні фунгіциди мають при використанні робочого розчину зі слабокислою реакцією (pH 5,5–6,5).

Локально-системні фунгіциди: купити на агроплатформі FERM

Кліматичні зміни, які відбуваються останніми роками, та інтенсифікація агротехнологій призводять до збільшення ризиків, пов’язаних з грибними захворюваннями культурних рослин. Паралельно з цим зростає і конкуренція серед агровиробників, а значить — і вимоги до якості продукції.

Команда агроплатформи FERM прагне допомогти своїм клієнтам захистити врожаї та отримати високі прибутки. Тож ми подбали про те, щоб на нашому сайті кожен фермер мав змогу купити не лише локально-системні фунгіциди, а й інші високоефективні засоби захисту рослин, насіння, паливно-мастильні матеріали та запчастини до сільськогосподарської техніки. Також радимо звернути увагу на розділ «Склади», який допоможе подбати про зберігання продукції.

Замовляйте усі необхідні товари онлайн або звертайтеся за професійною консультацією до наших менеджерів, які допоможуть підібрати найкращі товари і організувати швидку доставку замовлення.