головнакаталогкошикобранекабінет
/Ззр/Інсектициди/Інсектициди контактно-шлункові

Контактно-шлункові інсектициди для захисту рослин

Інсектициди контактніІнсектициди контактно-шлункові
Всього 153 товарів
Передзвоніть мені
ViberTelegram0 800 75 07 07

Контактно-шлункові інсектициди: подвійна контратака шкідників

У сільськогосподарському виробництві, зокрема у сфері захисту рослин, часто виникає потреба одночасно обробляти рослини від різноманітних шкідливих комах, жуків та кліщів. Проти кожного виду ефективні певні препарати. І тут виникає закономірне питання, чи можна змішувати різні за способом проникнення в організм шкідника інсектициди з метою їхнього одночасного застосування? Щоб не змушувати вас експериментувати і перейматися, чи не призведуть скомбіновані вами препарати до непередбачуваних наслідків, виробники ЗЗР вже давно вирішили це питання і поєднали препарати контактної та кишкової дії в єдиний високоефективний засіб — контактно-кишковий інсектицид.

Опис та характеристики

Як відомо, інсектициди — це хімічні або біологічні засоби для знищення широкого спектру шкідників сільськогосподарських, садових, квіткових культур, а також кімнатних рослин. В залежності від способу проникнення в організм шкодочинного об’єкту дані засоби поділяються на:

• контактної (зовнішньої) дії — характеризуються властивістю абсорбуватися через зовнішні покриви шкідника, при цьому не проникаючи в тканини оброблених рослин. Контактні інсектициди вважаються найбільш дієвими проти личинок першого віку, оскільки їхнє тіло ще не вкрите хітиновим (опорно-захисним) шаром;

• кишкової (внутрішньої) дії — надходять в травну систему шкідника разом зі з'їденою рослинною масою, після чого розпочинають свою дію. З цих причин препарати даної групи доцільно застосовувати проти комах, що мають гризучий та сисний ротовий апарат.

Комбінування препаратів зовнішньої та внутрішньої дії забезпечує подвійний згубний вплив на шкідника, за рахунок чого значно підвищується ефективність захисних агроприйомів.    

Механізм дії

Як ми вже з’ясували, інсектицид контактно-кишкової дії впливає на шкодочинний об’єкт як ззовні, так і зсередини. Біологічно-активна речовина потрапляє в організм комах через шлунково-кишковий тракт при поїданні оброблених частин рослини або через зовнішні покриви при контакті з поверхнею листків, стебел чи пагонів.

Які переваги має шлунково-контактний інсектицид

До основних переваг ЗЗР даної групи відносять:

• більш розширений спектр знищуваних комах, порівняно з інсектицидами, що характеризуються монодією;

• низька норма витрати, що забезпечує економічну вигоду;

• одночасний вплив як на сисних, так і на листогризучих шкідників сільськогосподарських культур;

• можливість внесення на різноманітні культури: зернові, овочеві, технічні, плодово-ягідні, квіткові, кімнатні тощо.

Препаративна форма і спосіб застосування

Зазвичай інсектицид кишково-контактної дії має дві формуляція — суху і рідку. До препаратів, що виготовляються в сухій формі, відносяться:

• порошок, що змочується;

• водно-дисперговані гранули;

• гранули;

• дуст.

Як правило, такі інсектициди застосовують для передпосівної обробки, опудрювання і внесення в ґрунт.

Рідкі контактно-кишкові інсектициди найчастіше представлені у формі концентрату суспензії та масляної дисперсії. Така формуляція вважається економічно та екологічно рентабельнішою, порівняно з сухими інсектицидами. Засоби, що мають рідку форму, простіші у приготуванні робочого розчину та нанесенні на рослини і насіння, а також забезпечують більш щільне покриття оброблюваної поверхні. Крім того, рідкі інсектициди придатні для аерозольної обробки та обприскування сільськогосподарських культур під час вегетації, можуть використовуватися для знезараження ґрунту.

Які купити контактно-кишкові інсектициди

Сучасні спеціалізовані садово-городні магазини та різноманітні агромаркетплейси пропонують велику кількість засобів захисту рослин як від вітчизняних, так і від світових виробників. Наш інтернет-магазин теж має один з найбільших каталогів ЗЗРнасіннядобрив та інших супутніх товарів. У нас ви можете швидко і зручно купити контактно-кишкові інсектициди, оплативши покупку онлайн або при отриманні у поштовому відділенні.

Щодо вибору препаратів рекомендуємо ознайомитися з трійкою лідерів за запитами серед інсектицидів контактно-кишкової дії:

  1. Актара — надійно захищає сільськогосподарські, польові, садово-городні, квіткові та інші культури від широкого спектра шкідників, зокрема таких як колорадський жук, попелиця, хрестоцвіті блішки, яблуневий квіткоїд, личинки хрущів, дротяники, кравчик-головач тощо. Унікальність даного засобу полягає у відсутності накопичення діючої речовини в бульбах, овочах і плодах оброблених рослин.

  2. Антихрущ — двокомпонентний препарат для контролю на капусті, картоплі та томатах цілого комплексу шкідників: колорадського жука, личинок хрущів, гусениць підгризаючих совок, ведмедки та ін. Також робочий розчин Антихруща можна застосовувати для передпосадкового замочування кореневої системи плодових саджанців з метою їх захисту від ґрунтових шкідників. Препарат характеризується пролонгованим терміном захисної дії та здатністю згубно впливати на деякі види кліщів.

  3. Фас — один з найефективніших інсектицидів з вираженою контактно-кишковою дією проти попелиць, клопів, блішок, капустяної мухи, цикадок, трипсів, хрестоцвітих блішок, молі та інших шкодочинних комах. Інсектицид Фас має швидкий та тривалий ефект. Придатний для обробки дозволених овочевих і зернових культур в період вегетації за появи шкідників при перевищенні економічного порогу шкідливості. Період очікування після проведення останнього обприскування до збору врожаю залежить від виду шкідника та оброблюваної культури і варіюється в межах 10–45 діб.