головнакаталогкошикобранекабінет
/Ззр/Протруйники/Протруйники фунгіцидні

Фунгіцидні протруйники

Протруйники інсектицидніПротруйники інсекто-фунгіцидніПротруйники фунгіцидні
Всього 93 товарів
Передзвоніть мені
ViberTelegram0 800 75 07 07

Протруйник фунгіцидний

Засоби захисту рослин, що використовуються для боротьби з хворобами сільськогосподарських культур, відіграють важливу роль у підтримці високої врожайності рослин, а отже, й збільшенні прибутків від агровиробництва. Одним із основних елементів у системі захисту посівів зернових та інших польових культур є передпосівна обробка насіння спеціальними препаратами, зокрема фунгіцидними протруйниками.

Призначення та механізм дії

Фунгіцидні протруйники — це клас хімічних або біологічних засобів, призначених для профілактики та лікування грибних захворювань. Протруювання посівмату фунгіцидами забезпечує надійний захист насіння та рослин, що в свою чергу сприяє підвищенню врожайності та якості вирощуваної продукції.  

Протруйники фунгіцидні можуть діяти на патогенну мікрофлору за допомогою різних механізмів, найпоширенішими серед яких вважаються:

• руйнування клітинної стінки;

• блокування проростання спор і міцелію;

• пригнічення синтезу ферментів;

• порушення клітинних процесів.

Така класифікація за основними функціями діючих речовин допомагає аграріям якомога точніше підібрати і купити фунгіцидний протруйник. При виборі препарату слід обов’язково зважати й на ймовірний вплив пестицидів на насіння та молоді рослини, а також враховувати потенційні хвороби, найбільш притаманні вирощуваним культурам.  

ТОП–3

  1. Вайбранс RFC 112,5 (Syngenta) — високоефективний фунгіцидний протруйник на основі трьох активних речовин з різними механізмами дії: металаксил-М, седаксан, флудіоксоніл. Препарат забезпечує надійний захист від широкого спектру грибних захворювань, а також стимулює розвиток кореневої системи рослин. Протруйник випускається в 5-літрових каністрах, що забезпечує зручність і практичність його використання. Норма витрати препарату — до 8 л на 1 тонну насіння (залежно від обладнання для протруювання посівмату).

  2. Дивіденд Стар (Syngenta) — ідеальний варіант для аграріїв, які прагнуть купити фунгіцидний протруйник зернових в Україні. Цей двокомпонентний препарат ефективно бореться із широким спектром найпоширеніших хвороб зернових культур в різноманітних агрокліматичних умовах. Серед основних переваг препарату — надійний контроль сажкових хвороб, можливість безпосереднього та завчасного протруювання насіння, універсальність та економічність використання. До складу протруйника входять дві діючі речовини: ципроконазол і дифеноконазол, тож під час застосування препарату важливо дотримуватися встановленого виробником порядку приготування робочої рідини. Готовий розчин потрібно використати не пізніше 24 годин після приготування.

  3. Авідо (ALFA Smart Agro) — протруйник фунгіцидний для посівної сої, який застосовується з метою захисту насіння сої від поширених грибних хвороб. Завдяки трьом діючим речовинам: цимоксаніл, крезоксим-метил і тіофанат-метил, що входять до складу протруйника, забезпечується дружнє проростання сходів, а також подальший здоровий ріст та розвиток культури. Препарат використовується для передпосівної обробки насіння напіввологим способом за допомогою спеціалізованого обладнання. Перед використанням фунгіцид потрібно ретельно збовтати.

Особливості застосування 

Методи протруювання посівмату фунгіцидними засобами варіюються залежно від конкретного препарату, типу культури, технології вирощування тощо. Однак існують основні загальноприйняті рекомендації, що включають такі аспекти:

• Вибір відповідного протруйника. Обираючи препарат, варто надавати перевагу  засобам, ефективним проти збудників хвороби або грибних інфекцій, які потрібно усунути чи запобігти. Також слід застосовувати фунгіцид відповідно до виду культури, для обробки насіння якої він призначений. 

• Правильна підготовка посівмату. Перед обробкою насіння потрібно ретельно очистити від пилу та різних домішок (зернові рештки, залишки бур’янів, деформовані і запліснявілі насінини тощо). Це зумовлено з тим, що пил здатен зв’язувати протруйник, в результаті чого робочий розчин розподіляється нерівномірно і погано прилипає до насіння.

• Дотримання витратних норм. Під час приготування робочого розчину важливо застосовувати рекомендовану дозу протруйника, яка вказана на етикетці препарату. Перевищення або зниження оптимальних норм може призвести до нівелювання захисних функцій препарату або спричинити негативний вплив пестицидів на насіння і рослини.

• Спосіб застосування. Протруювати посівмат потрібно згідно із вказівками виробника та враховуючи формуляцію препарату. Основними видами протруювання насіння вважаються: сухе, напівсухе і мокре. Процедуру можна проводити як вручну, так і за допомогою спеціального агрообладнання.

Де придбати

Купити фунгіцидний протруйник для зернових, овочевих та різних видів польових культур можна на агроплатформі FERM. Асортимент нашого агромагазину включає виключно сертифіковану продукцію від провідних виробників, що гарантує якість та надійність захисту посівмату від небезпечних грибних хвороб.  На сайті FERM можна також замовити насіння, добрива і ЗЗР за вигідними цінами з доставкою по всій Україні. Для кожного нашого клієнта передбачені зручний сервіс та професійна консультація менеджерів компанії, які допоможуть підібрати всі необхідні товари та швидко оформити замовлення.