головнакаталогкошикобранекабінет
/Ззр/Гербіциди/Гербіциди грунтові

Грунтові гербіциди

Гербіциди грунтовіГербіциди післясходовіГербіциди суцільної дії
Всього 248 товарів
Передзвоніть мені
ViberTelegram0 800 75 07 07

Ґрунтові гербіциди: знищення бур’янів на стадії насіння

Щоб отримати високий врожай сільськогосподарських культур, дбати про них потрібно з перших днів життя. Наряду з традиційними агроприйомами важливе значення має знищення бур’янів, які «відбирають» у культурних рослин дорогоцінну вологу, поживні елементи та сонячне світло. Це питання легко вирішує ґрунтовий гербіцид суцільної дії, який здатен ефективно та за мінімальні терміни очистити поле від злісних рослин-шкідників. При правильному застосуванні  засобів захисту рослин цього класу можна досягти дуже хороших результатів без шкоди для вирощуваних культур та майбутнього врожаю.

Опис та характеристика

Ґрунтовий гербіцид — це спеціальний хімічний препарат, який дозволяє контролювати та повністю знищувати смітну рослинність. Найбільш ефективним вважається саме проти однорічних бур’янів, оскільки нейтралізує їх ще на стадії проростання насіння. Принцип дії ґрунтового гербіциду полягає у здатності біологічно активної речовини, що входить до складу препарату, проникати у тканини рослини через поверхню кореневої системи. Після абсорбції діючої речовини починається пригнічення росту та розвитку бур’янів, в результаті чого вони гинуть, не встигнувши прорости на поверхні ґрунту.

Одна з найголовніших переваг, яку має гербіцид ґрунтовий, полягає у можливості  його використання під час посіву насіння, що дає змогу значно економити трудові та фінансові затрати. Однак зазвичай фермери застосовують гербіциди ґрунтові ще до початку появи сходів сільськогосподарських культур, з метою знищити бур’яни на стадії їх проростання.

Механізм дії

Після обприскування земельної ділянки робочим розчином гербіциду діюча речовина утворює своєрідний екран, який надійно захищає культурні рослини від бур’янів ще на початковому етапі їхньої вегетації. Як правило, більшість препаратів мають подовжену дію, тож здатні стримувати кілька хвиль сходів шкодочинної рослинності.

Результат застосування гербіцидів напряму залежить від наявності у ґрунті вологи на глибині до 5 см. Адже саме у цьому верхньому шарі розміщується найчисельніша частина насіння бур’яну. При дефіциті вологи ґрунтові гербіциди доцільно загортати у ґрунт відразу після внесення робочого розчину на ділянку — цей агроприйом вбереже активну речовину від знесення вітром. До того ж, доступна волога, яка знаходиться у глибших шарах ґрунту, сприятиме підвищенню ефективності дії ЗЗР.

Норми витрати ґрунтових гербіцидів залежать від декількох важливих факторів, зокрема рівня гуміфікації, структури та типу ґрунту, кліматичних умов конкретної місцевості, а також виду оброблюваної сільськогосподарської культури. Наприклад, ґрунтовий гербіцид на гречку рекомендується вносити до появи сходів. А от якщо купити ґрунтовий гербіцид для кукурудзи і застосувати його надто рано, це може виявитись марною справою, оскільки деякі види бур’яну встигнуть прорости разом зі сходами кукурудзи.  

Види ґрунтових гербіцидів

Загалом усі препарати для знищення рослин-шкідників мають багато класифікацій відповідно до різноманітних параметрів та показників. Найбільший інтерес як у агрономів із багаторічним досвідом, так і городників-початківців, викликає розподіл гербіцидів згідно призначення, тобто для якої саме культури рекомендований той чи і інший препарат.

Тож перш ніж купити ґрунтовий гербіцид, варто обов’язково визначитись з призначенням препарату. Найчастіше за цим принципом найбільші групи об’єднують:  

• ґрунтовий гербіцид для гарбузів — дозволяється вносити після посіву насіння, гарбузів, але за 7–10 днів до появи сходів, з метою знищення проростаючих бур’янів;

• ґрунтовий гербіцид для гречки — має дещо обмежене застосування на сходах культури у зв’язку із підвищеною чутливістю гречки до пестицидів;

• ґрунтовий гербіцид для картоплі — використовується за умови висадки бульб на глибину не менше 8–10 см, при цьому на момент проведення обробки гребені культури повинні встигнути «осісти»;

• ґрунтовий гербіцид на кукурудзу — застосовується до появи сходів кукурудзи з метою контролю злакових та дводольних бур'янів, які дуже швидко починають конкурувати з рослинами за вологу і поживні речовини;

• ґрунтові гербіциди для малини — повинні мати призначення для виведення бур’янів саме на ягідних культурах, такі гербіциди краще не комбінувати у бакових сумішах, а застосовувати для окремої обробки;  

• ґрунтовий гербіцид на соняшник — рекомендується вносити відразу після посіву насіння, так як пізніше, після випаровування вологи з ґрунту, ефективність препарату може суттєво знизитись.

Отже, щоб правильно купити ґрунтові гербіциди і отримати від них максимальну користь, дуже важливо уважно вивчити інструкцію та визначитися, для якої саме культури призначений даний препарат. Ґрунтові ЗЗР допомагають подолати одно- і дворічні бур'яни, як злакові, так і дводольні. Вони здатні вражати насіння шкідливих рослин та знищувати найпоширеніші і найшкодочинніші їх види, зокрема, осот, амброзію, щирицю та ін.

Де купити ґрунтовий гербіцид

Ґрунтові та інші види гербіцидів, а також різноманітні засоби захисту рослин можна придбати на нашому сайті, оформивши замовлення онлайн або зателефонувавши за будь-яким зручним номером телефону. Ми гарантуємо високу якість наших товарів та оптимальні ціни, а також надаємо усі відповідні сертифікати на продукцію.

Для вашої зручності ми зробили вибірку найкращих досходових засобів проти бур’янів, ефективність яких доведена на практиці численних аграріїв:    

  1. ґрунтовий гербіцид Еталон — системний препарат проти однорічних злакових та дводольних бур’янів, за дотримання рекомендацій щодо застосування захищає від появи небажаної рослинності протягом 4–6 тижнів;

  2. ґрунтовий гербіцид Трофі — призначений для контролю широкого спектру дводольних бур’янів, підходить для комбінування у бакових сумішах з іншими препаратами;

  3. ґрунтовий гербіцид Основа — селективний досходовий препарат, зареєстрований для використання на соняшнику з метою знищення однорічних злакових і деяких двосім'ядольних бур'янів.